Lee’s resizing lube is non sticky non allergenic and pleasant to handle. Eliminates stuck and dented cases and makes sizing less work.
Lee Precision 90006 Resizing Lubricant 2 oz Tube 2 OZ Tube
0 review
★★★★★ Rated 5 out of 5
$5.89 Original price was: $5.89.$4.53Current price is: $4.53.
Availability: 9 in stock
| Brand | Lee Precision |
| Category | Other Reloading Accessories |
| Series | Lubricant 2 oz Tube |
| Model | Resizing |
| Function | Lubricant |
| Material | Plastic / Lube |
| Size | 2 oz |
| Finish | White / Purple |
| Compatible With | All Cases |
| Media Type | Lube |
| Weight | 16 oz |
| Units Per Pack | 12 |
Be the first to review “Lee Precision 90006 Resizing Lubricant 2 oz Tube 2 OZ Tube” Cancel reply
Related Products
-
RCBS 88937 PRO CHUCKER 5-STATION SHELL PLATE #32
$50.82Original price was: $50.82.$39.09Current price is: $39.09. -
RCBS 88931 PRO CHUCKER 5-STATION SHELL PLATE #18
$50.82Original price was: $50.82.$39.09Current price is: $39.09. -
RCBS 88929 PRO CHUCKER 5-STATION SHELL PLATE #16
$50.82Original price was: $50.82.$39.09Current price is: $39.09. -
Lyman 7705003 Pro Maximum Cartridge Gauge 45 ACP
$35.04Original price was: $35.04.$26.95Current price is: $26.95.





Reviews
There are no reviews yet.