The Talley Guarantee: At Talley Manufacturing we place our customers first. All our products carry a money back guarantee. If you are not completely satisfied we make sure you will be. We want you to know you’ve just purchased the best. Designed to fit CZ models with the 11mm dovetail.
Talley 30CZRH Rimfire Rings Black CZ 452 European/455/457/512/513 30mm High 0 MOA
0 review
★★★★★ Rated 5 out of 5
$79.94 Original price was: $79.94.$61.49Current price is: $61.49.
Out of stock
You must register to use the waitlist feature. Please login or create an account
| Brand | Talley |
| Category | Scope Rings |
| Model | Rimfire Rings |
| Firearm Fit | CZ 452 European / 455 / 457 / 512 / 513 |
| Tube Diameter | 30mm |
| Color | Black |
| Material | Chromoly Steel |
| Firearm Type | Rimfire Rifle |
| Mount Type | 11mm Dovetail |
| MOA | 0 |
| Mount Height | 0.600″ Front / 0.600″ Rear |
| Pieces | 2 |
| Ring Height | High |
| Weight | 4 oz |
Be the first to review “Talley 30CZRH Rimfire Rings Black CZ 452 European/455/457/512/513 30mm High 0 MOA” Cancel reply
Related Products
-
Wilson Combat NULA-SM30M Aluminum 30mm Tube Medium
$79.23Original price was: $79.23.$60.95Current price is: $60.95. -
Wilson Combat NULA-SM30L Aluminum 30mm Tube Low
$79.23Original price was: $79.23.$60.95Current price is: $60.95. -
Wilson Combat NULA-SM30H Aluminum 30mm Tube High
$79.23Original price was: $79.23.$60.95Current price is: $60.95. -
Wilson Combat NULA-SM1M Aluminum 1″ Tube Medium
$79.23Original price was: $79.23.$60.95Current price is: $60.95.





Reviews
There are no reviews yet.