Our Vapor line of mounts were developed and engineered to provide you with a strong and economical mounting solution that outperforms other mounts in their class.
Warne V613M Horizontal Rings Vapor Matte Black 30mm Low 0 MOA
0 review
★★★★★ Rated 5 out of 5
$46.79 Original price was: $46.79.$35.99Current price is: $35.99.
Availability: 69 in stock
| Brand | Warne |
| Category | Scope Rings |
| Series | Vapor |
| Model | Horizontal Rings |
| Tube Diameter | 30mm |
| Color | Matte Black |
| Material | 6000 Series Aluminum |
| Firearm Type | Rifle |
| Mount Type | Picatinny / Weaver |
| Style | Fixed / Horizontal Split |
| Objective | 42mm |
| MOA | 0 |
| Pieces | 2 |
| Ring Height | Low |
| Weight | 2.70 oz |
Be the first to review “Warne V613M Horizontal Rings Vapor Matte Black 30mm Low 0 MOA” Cancel reply
Related Products
-
Wilson Combat NULA-SM30M Aluminum 30mm Tube Medium
$79.23Original price was: $79.23.$60.95Current price is: $60.95. -
Wilson Combat NULA-SM30L Aluminum 30mm Tube Low
$79.23Original price was: $79.23.$60.95Current price is: $60.95. -
Wilson Combat NULA-SM30H Aluminum 30mm Tube High
$79.23Original price was: $79.23.$60.95Current price is: $60.95. -
Wilson Combat NULA-SM1M Aluminum 1″ Tube Medium
$79.23Original price was: $79.23.$60.95Current price is: $60.95.





Reviews
There are no reviews yet