Brand Pelican Category Coolers Color 21.67 lbs Material Polypropylene Volume 32.95 QT Type Cooler Can Capacity 23 Cans Ice Capacity […]
PELICAN 30Q-1-WHTGRY 30QT ELITE COOLER WHT/GRY
0 review
★★★★★ Rated 5 out of 5
$336.63 Original price was: $336.63.$258.95Current price is: $258.95.
Out of stock
You must register to use the waitlist feature. Please login or create an account
| Brand | Pelican |
| Category | Coolers |
| Color | 21.67 lbs |
| Material | Polypropylene |
| Volume | 32.95 QT |
| Type | Cooler |
| Can Capacity | 23 Cans |
| Ice Capacity | 28 lbs |
| Exterior Dimensions | 25.30″ x 19.00″ x 18.50″ |
| Interior Dimensions | 14.60″ x 10.20″ x 11.00″ |
| Latch Type | Secure Press & Pull |
| Weight | 21.67 lbs |
Be the first to review “PELICAN 30Q-1-WHTGRY 30QT ELITE COOLER WHT/GRY” Cancel reply
Related Products
-
PELICAN 20Q-1-WHTGRY 20QT ELITE COOLER WHT/GRY
$269.03Original price was: $269.03.$206.95Current price is: $206.95. -
PELICAN 8Q-1-WHTGRY 8QT ELITE COOLER WHT/GRY
$90.94Original price was: $90.94.$69.95Current price is: $69.95. -
PELICAN SOFT-CSLING-LGRY 9QT SLING COOLER
$243.03Original price was: $243.03.$186.95Current price is: $186.95. -
PELICAN SOFT-CSLING-COYOTE 9QT SLING COOLER
$243.03Original price was: $243.03.$186.95Current price is: $186.95.







Reviews
There are no reviews yet.