Brand Nocpix Category Thermal Scopes Magnification 4x Color Black Material Aluminum Resolution 384×288 60Hz Objective 35mm Eye Relief 50mm Length […]
Nocpix ACEL35 Thermal Black 4x 35mm 384×288 60Hz Resolution
0 review
★★★★★ Rated 5 out of 5
$3,248.70 Original price was: $3,248.70.$2,499.00Current price is: $2,499.00.
Out of stock
You must register to use the waitlist feature. Please login or create an account
| Brand | Nocpix |
| Category | Thermal Scopes |
| Magnification | 4x |
| Color | Black |
| Material | Aluminum |
| Resolution | 384×288 60Hz |
| Objective | 35mm |
| Eye Relief | 50mm |
| Length | 14.37″ |
| Detection Range | 1970 yds |
| Battery Life | 7+ hrs |
| Weight | 37 oz |
| Display | AMOLED |
| Memory | 64GB |
| Diopter Adjustment | -5 to +5 |
Be the first to review “Nocpix ACEL35 Thermal Black 4x 35mm 384×288 60Hz Resolution” Cancel reply
Related Products
-
AGM Global Vision RATT35-640-V3 Rattler V3 35-640 Thermal Black 2.5x 35mm 640×512 50 Hz Resolution
$5,583.50Original price was: $5,583.50.$4,295.00Current price is: $4,295.00. -
AGM Global Vision RATT35-384-V3 Rattler V3 35-384 Thermal Black 3.5x 35mm 384×288 12 Microns 50 Hz Resolution
$3,633.50Original price was: $3,633.50.$2,795.00Current price is: $2,795.00. -
AGM Global Vision RATT25-384-V3 Rattler V3 25-384 Thermal Black 2.5x 384×288 12 Microns 50 Hz Resolution
$2,333.50Original price was: $2,333.50.$1,795.00Current price is: $1,795.00. -
Rix Optics (visir Inc) RIXSTORMS3R Storm S6 Thermal Black 35mm 3.5x Zoom 384×288 12 Microns 50 Hz Resolution
$2,598.70Original price was: $2,598.70.$1,999.00Current price is: $1,999.00.





Reviews
There are no reviews yet